Google Adsense Anasayfasını Güncelledi

Google adsense biz blog yazarlarının reklam alanında vazgeçemediği servis.Eğer kazançlarınızı kontrol etmek amacıyla 2 gün içerisinde sayfanıza giriş yaptıysanız adsense’ in size bir uyarıyla karşıladığınız görmüşsünüzdür.Oradaki açıklamaya gore adsense görünümünde major anlamda değişikliğe giderek daha şık bir görünüm kazanmak adına sayfayı yenilemiş ve size yeni görünümü denemek isteyip istemediğinizi soruyor.Yeni görünüm görsel anlamda daha gösterişli ve birden fazla tıklamayla ulaşacağınız menüye daha kolay ulaşmanızı sağlıyor.Eğer tıklamalarınız ve kazancınız iyiyse anasayfayı açar açmaz kazancınızı gördüğünüzde keyifleniyorsunuz :)
Adsense yeni görünümünde kazançlarınızın yanında populer kanallarınızı, en iyi sitelerinizi, ülke bazlı kazançlarınızı ve platform olarak kazançlarınızı ana menüde gösteriyor.Bildiğiniz gibi eski görünümde bunlara birden fazla menu geçerek ulaşabiliyorduk.
Eğer yeni görünümden hoşlanmadıysanız sol alt köşede siyah olarak beliren eski görünüme geç yazısına tıklayarak önceki görünüme dönebilirsiniz.Kişisel olarak şunu söyleyebilirim ki yeni görünüme geçtikten sonra eski görünüme geçmeyi hiç düşünmüyorum.Eminim siz de denedikten sonra benimle aynı fikirde olacaksınız.Ne dersiniz ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. benım adsenseyle basım dertte bır turlu reklamlarım gozukmuyor ne yaptıysam olmadı artık pes ettım

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. onaylamadı sanırım hesabınızı.Eğer onaylıysa birlikte bakalım bir yerlerde sorun vardır demektir

      Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.