Ücretsiz 10000 Twitter Takipçiye Sahip Olun

Facebook ve twitter ın blogumuzun populer olmasındaki etkisini sanırım yaşamayan yoktur.Bu etkiyi artırmak da bildiğiniz gibi sizi takip eden gerçek takipçi sayısıyla doğru orantılı olarak artmakta.Bu yüzden etkili yöntemlerle sosyal medya çevremizi genişletmeli ve daha fazla internet kullanıcısına ulaşmalıyız.Tabii bu takipçi sayısını artırma durumu kimi en basit yolla kaliteli içerik ve sosyal medyayı etkin kullanmakla olmasının yanında artık takipçi satışı !!! gerçekleştiren kişilerin artmasıyla artık promosyon haline geldi.Belirli bir ücret karşılığında facebook ya da twitter takipçisi satın alıp sizi takip etmesini sağlayabiliyorsunuz..Bunun ne kadar etkili ya da etkili olmadığını siz değerli okuyucularıma bırakıyorum.Yalnız eğer bu şekilde takipçi elde etmek istiyorsanız ücretsiz bir şekilde nasıl bu işlemi yapabilirsiniz onu sizlerle paylaşacağım.

Öncelikle birazdan anlatacağım yöntemle takipçi elde etmek için aşağıdakilere sahip olmalısınız:

*100 ya da daha fazla takipçiniz olmalı

*Twitter hesabınız en az 90 gün önce açılmış olmalı

*100 den fazla tweet e sahip olmalısınız

*Hesabınız kullanıcılara açık olmalı

Eğer hesabınız yukarıdakileri karşılıyorsa şimdi aşağıdaki adımları gerçekleştirerek ücretsiz twitter takipçisine sahip olabilirsiniz.

Sistemin işleyişinden şüpheniz olmasın.Benim twitter hesabıma bakarak gerçekten üye çekiminin olduğunu görebilirsiniz.

10000 Twitter Takipçisine Nasıl Sahip Olunur

1-SeoClerks sitesine giriş yaparak ücretsiz üye olun.

2-Sayfayı aşağıya sürükleyerek Free Money linkini göreceksiniz ona tıklayın.(Buraya tıklayabilirsiniz)

3-Sayfanın başında göreceğiniz tweet i sayfanızda paylaşın ve hemen altta hesap adınızı yazarak doğrulayın.

4-Bu işlemi yaptığımızda hesabımıza 2$ yatmış olacak.Şimdi bu parayla twitter takipçisi satın alacağız.

5-Buradaki linke tıklayın ve hesabınızdaki parayı kullanarak sipariş işleminizi tamamlayın.

6-Sipariş gerçekleştiğinde kullanıcı sizde hangi hesaba üye çekimi yapılacaksa o hesabın adını isteyecek.Kullanıcı adını yazıp gönderin.

>>Twitter Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır

Evet site ingilizce olmasına rağmen basit adımlarla 2 gün içerisinde 10000 twitter takipçisine sahip olabilirsiniz.Takıldığınız bir yer olursa sormaktan çekinmeyin.Elinizi çabuk tutun ve 10 Ekim e kadar bu işlemi tamamlayın.

Seo Clerks sitesi artık yukarıdaki yöntemle takipçi alınma teklifini kaldırmış durumda.Ücretsiz twitter takipçi kazanmak için takipçi artırma siteleri konusunu inceleyerek nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.Farklı önerileriniz varsa yine paylaşırsanız sevinirim .

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

 1. Bazı sistemler sürekli RT ve Tweet attırıyor reklam amaçlı buda onlardan mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok böyle bir şey değil.Siz siteye üye olunca site otomatik olarak 2$ veriyor ve siz bu parayla başka bir kullanıcıdan hizmet satın alıyorsunuz.

   Sil
 2. Kaydolunca aktivasyon mailini onaylamak gerek fakat mail gelmiyo. (iki farklı hesapta denedim)

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.