En İyi Online Resim Düzenleme Aracı Google +

Gittiğimiz yerlerde – gezdiğimiz mekanlarda hatıra olması amacıyla onlarca fotoğraf çekeriz ve bu fotoğrafları facebook hesabımızda paylaşırız.Yalnız fotoğraflarımızı paylaşmadan önce onları düzenlemek ve resim üzerinde farklı efetkler vermek isteyebilirsiniz.Bunun için elbette resim düzenleme programlarına ihtiyaç duyacaksınız.Bir photoshop uzmanı olmadığınızı var sayarsak bilgisayarınızda kurulum gereken photshop alternatifi programlar tercih edebileceğiniz gibi bu işlemi online olarak da yapabilen alternatifleri tercih edebilirsiniz.Özellikle online resim düzenleme araçlarına internetinizin olduğu her an erişebileceğiniz için tercih noktasında ilk sırada yer alabilir.Tabii sadece çektiğiniz fotoğrafları değil eğer benim gibi bir website sahibiyseniz yazılarınıza ekleyeceğiniz görselleri de kolayca google plus ile düzenleyebilirsiniz.Bu kadar google plus resim aracından bahsettikten sonra resimlerimizi nasıl düzenleyebiliriz biraz da ondan bahsedeyim :

1-İlk olarak google plus hesabınıza giriş yapın ve “Fotoğraf Yükle” diyerek resminizi yükleyin.

2-Resim yükleme işleminiz bittiyse tamam butonuna tıklayın.Sistem size yüz etiketlemesi yapıp yapmayacağınızı soracak.Bu bölümü atlayın.

3-Ardından fotoğrafı paylaşmanızı isteyen ekranla karşılaşacaksınız.Bu bölümü de atlayın.

>>Program Kullanmadan Resimlerinize Efekt Verin

4-Resminiz yüklenmiş durumda.Hangi albüme yüklediyseniz o albümü seçin ve az önce yüklediğiniz resme tıklayın.

5-Resme tıkladığınızda resminizi düzenleyeceğiniz ekran sizi karşılayacak.Üst menüden düzenleyi seçin ve sağ tarafa resimle ilgili yapabileceğiniz değişiklikleri gösteren menüler göreceksiniz.

Buradaki menülerden resimlerine hemen hemen tüm efektleri verebileceğiniz seçenekleri bulacaksınız.Bu menülerden resimleriniz kırpabilir ve instagram tarzı efekteler verebilirsiniz.

>>Online Olarak Resimlerinizden Kolaj Oluşturun

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.