Iphone 5S ve Iphone 5C 1 Kasımda Türkiye de

Iphone tutkunları için iyi haberler operatör şirketlerinden türkcell ve vodafone dan geldi.Alınan haberlere göre iphone 5S ve iphone 5C 1 kasımda ülkemizde satışa sunulacak.Aralıkta satışa sunulması beklenen modeller Apple tarafından öne çekilerek Kasım ayında kullanıcıları ile buluşacak.Yeni iphone modellerini denemek ve satın almak isteyen fanatikler kısa bir süre sonra telefonlarına ulaşabilecekler.Fiyatlar konusunda net bir bilgi henüz yok.Satışa sunulacağı günlere yakın satış fiyatı açıklanacaktır.
Bildiğiniz gibi iphone fiyat olarak daha ucuz, kasası plastik olan ve 5 ayrı renkte ürettiği iphone 5C modelini iphone 5S ile aynı anda duyurmuştu.Bu yeni serinin ne kadar satış yapacağını eminim sizler de benim gibi merak ediyorsunuzdur.Bütçesi yüksek olmayan kişiler eminim samsung modellerin yanında bu modellere geçiş yapacaktır.Plastik olsun iphone olsun misali :)

apple-iphone-5c
Henüz iki telefon arasında da inceleme yapmadıysanız ve özellikleri konusunda bilginiz yoksa geçenlerden yazdığım yazıya göz atarak iki telefonun özelliklerine göz atabilir ve aralarında karşılaştırma yapabilirsiniz.

>>Cep Telefonları Arasında Nasıl Karşılaştırma Yapılır

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.