Farklı Yazı Fontlarını Herhangi Bir Site İçin Test Edin

Bir blog sahibi olarak sanırım farklı yazı fontlarının sitenizde nasıl duracağını merak etmişinizdir.Çünkü yazı fontu sitenizle özdeşleşebilecek bir parça ve bunun size özel, okuyucularınızı yormayan türden olması farkınızı yansıtmak için önemseyeceğiniz bir konu olacaktır.Peki farklı yazı fontlarını sitenizde nasıl deneyebilirsiniz?Kodlarınızla oynayıp defalarca kaydedip önizleme yaparak mı?Tabi ki  hayır.Size bu emek sarfiyatından kurtaracak ve farklı yazı fontlarını sitenizde kolayca önizleme yaptıracak bir servisten bahsedeceğim.
>>Blogunuzun Yazı Fontu Nasıl Değiştirilir yazı-font
TypeWonder gerçek zamanlı olarak herhangi bir siteyi farklı fontlarda görüntüleyebilmenize imkan veriyor.Üstelik yapmanız gereken sadece sitenin adresini kutucuğa girip yazı fontunu seçmek.Bunu yaptığınızda site size belirlediğiniz yazı fontunu siteye ekleyerek o font da siteyi görüntülüyor.Siz de kolayca sitenizi farklı fontlarda test etmiş oluyorsunuz.Bunun yanında eğer beğendiğiniz font varsa bunu sitenize uygulamanız için gerekli kodları da sistem size sunuyor.
>>Google Web Fonts Windows da Nasıl Kullanılır
>>Yazı ve Sidebar Başlıkları Nasıl Değiştirilir typewonder-yazı-font
Blog tasarımı aşamasında karar verirken zorlandığımız konuların başında yazı fontu gelmekte.Bu sorunu kolayca aşıp farklı fontları sitenizde denemeniz için typeWonder servisini deneyebilirsiniz.Peki favori yazı fontunuz nedir?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. eyv kardeş gerçekten güzel bir site fakat bide yazı fontu için kalınlık incelik büyüklük küçüklük ayarıda yapılsa iyi olur geliştirilmesi gerek

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.