En Güzel Kurban Bayramı Kutlama Resim, Mesaj ve Karikatürleri

Birlik beraberliğimizin yoğunlaştığı, dini görevlerin ifa edildiği kurban bayramına yaklaştığımız şu günlerde  bayram için gerekli hazırlıkları tamamlama telaşında günümüzü geçiriyoruz.Tüm bu telaşınızın yanında yüz yüze görüşme fırsatı yakalayamadığımız dostlarımıza da bir bayram mesajı göndermek, onları hatırladığımızı göstermek isteyen okuyucularım için kendi hazırladığım ya da internette bulduğum tebrik kartlarını, bunun yanında bayram mesajlarını sizlere sunmak istedim.Farklı olmasını özen gösterdiğim resimleri facebook profilinizde arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da direkt olarak mail atabilirsiniz.Bunun yanında sms ile arkadaşlarının bayramını kutlamak için de seçtiğim güzel bulduğum kurban bayramı kutlama mesajları sizler sunuyorum.

Kurban Bayramı Resimli Mesajları

kurban-bayrami-resimler (2)

kurban-bayrami-resimler (1)

  kurban-bayrami-resimler (3)

 

kurban-bayrami-resimler (4)

 

kurban-bayrami-resimler (5)

 

kurban-bayrami-resimler (6)

 

kurban-bayrami-resimler (7)

Kurban Bayramı Komik Karikatürleri

 

kurban-bayrami-resimler (9)

 

kurban-bayramı-karikatur (1)

 

kurban-bayramı-karikatur (2)

 

kurban-bayramı-karikatur (3)

Kurban Bayramı Kutlama Mesajları

Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramı'n kutlu olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak "merhabadır" bayramlar.Kurban Bayramı'nız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Kurban Bayramı'nız mübarek olsun.

Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılan, arkadaşların en iyisi de Allah'ı hatırlatandır.Kurban Bayramı'nız Mübarek olsun...

 

Evet yukarıda sizlerle yakınlarınızın bayramını kutlayabileceğiniz mesajları , resimleri paylaştım.Bu yazı vesilesiyle bayramınıı kutluyor ve mutlu dolu günler diliyorum…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.