Cep Telefonlar Arasında Nasıl Karşılaştırma Yapılır

Akıllı telefonlardaki gelişmeler ve rekabetçi firmalar arasındaki yeniliklerin getirdiği onlarca model akıllı telefon, biz telefon almak isteyen kullanıcıları seçim yaparken bir hayli zorlamakta.Arkadaşlardan duyma ya da alışveriş yapacağımız firmalardaki satış danışmanlarının yönlendirmesi ile telefon seçmek zorunda kalıyoruz.Bunun önüne geçmek ve size detaylı bir şekilde karşılaştırma yapabilecek bir servisin varlığı eminim alacağınız akıllı telefon seçiminde size fazlasıyla yardımcı olacaktır.Bu yazımda da böyle bir servisin varlığından siz okuyucularımı haberdar etmek ve telefon karşılaştırması yaptığında kullanımı kolay, doğru sonuçlar veren ve uygun telefonu seçmenizde size doğru yolu gösteren iki servisi tanıtmak istedim.
Geekaphone dil olarak ingilizce olup akıllı telefon kıyaslamasında size teknik olarak tüm detayları sunmakta ve iki telefonun karşılaştrmasını doğru bir şekilde yapmanıza imkan tanımaktadır.Görsel olarak güzel hazırlanmış ve kullanım olarak da gayet basit.Arama ekranlarına kıyaslamak istediğiniz telefonları yazıp arama yapıyorsunuz.Az çok telefon özelliklerine aşina olduğunuzdan sitenin dilinin ingilizce olması sizi zorlamayacaktır.Bunların yanında populer karşılaştırmalara göz atabilir, yeni fikirler edinebilirsiniz.Bu servisin bir diğer güzel yanı da aynı anda 5 adet telefonu karşılaştırmanıza imkan vermesi.

cep-telefon-karsilastir
Aklınıza şu soru gelebilir.Peki bu konuda hizmet veren ülkemizden bir servis yok mu?Elbette var.kiyas.la yine benzer şekilde akıllı telefonlar arasında karşılaştırma yapabilen ve de bazı firmalardan fiyat alternatifi sunan bir servis.Bu sitede de aynı şekilde akıllı telefonlar arasında karşılaştırma yapabilir ve sizden önce aynı karşılaştırmayı yapanların tercihlerini öğrenebilirsiniz.
Evet yukarıda sizi telefon karmaşaasından kurataracak iki önemli servisi sundum.Artık iphone 5 mi galaxy s4 mü, galaxy s3 mini mi gibi soruların yanıtını daha kolay bulabileceksiniz.Eğer sizin kullandığınız kullanışlı farklı servisler varsa bizleri bilgilendirmeyi ihmal etmeyin.

Sıklıkla telefonlar arasında karşılaştırma yapıyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Huawei telefonları hakkında da yazılar yazar mısın ? özellikle güncelleme :) huawie update yorumumu onaylasan super olur hacı

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.