Blogger Şablon : Androider

Uzun süredir blogger şablonlarına sitemde yer vermemiştim.İnternette ufak bir tema gezintisi ile gördüğüm şık ve profesyonel blog şablonunu sizlerle paylaşmak istedim.Bu şablon özellikle android blogları için uygun ve seo ayarlamaları yapılmış güncel kodlama yapısına sahip.Daha detaylı incelersek drop down dediğimiz açılır menü, arama çubuğu ve sosyal paylaşım butonları, sayfa numaralandırmaları, ilgili yazılar gibi özelliklere sahip.Anasayfası galeri görünümünde.Farklı görünüme sahip orjinal seo uyumlu şablon arayanlar için ideal bir şablon olduğunu düşünüyorum.

Şablonu kendinize göre düzenlemek için aşağıdaki kodları değiştirmeniz yeterli olacaktır.

DEMO   ***   DOWNLOAD

Menüyü değiştirmek için :

Aşağıdaki kodları arayın ve ilgili kısmı kendinize göre düzenleyin.

<ul class="menunav"><li><a href="/">Home</a></li>
<li><a href="your-link-here">About</a></li>
<li>

Anasayfada görüntülenmesini istediğiniz etikete ait yazıları için

Aşağıdaki kodları arayın ve ilgili kısmı kendinize göre düzenleyin.

<div id='featurebottom1'>
<h2 class='headingfeature'>
Recommended<a class='readmoretopic' href='/search/label/apps'>Apps</a>
</h2>

<div class='left-corner-canvas'/>
<script src='/feeds/posts/summary/-/apps?max-results=5&amp;orderby=published&amp;alt=json-in-script&amp;callback=recentthumbs&amp;' type='text/javascript'/>
</div>

Aynı işlemi diğer etiket için de gerçekleştirin.

>>2013 En İyi Blogger Şablonları

Haftasonu tema değişikliği yapmak isteyen ouyucularım için iyi bir alternatif olan şablonu sizlerle paylaştım.Şablonunuzu etkili bir hale getirmek için sitemdeki blogger ipuçları konulu yazılarımdan faydalanabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. hocam ben öyle yaptım kendime göre editledim etiketleri felan ama beniim önerilenler yerinde konu olarak görunmedi... nasıl yaparim onu http://androidlobi.blogspot.com/

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. etiketin ismini doğru girdiniz mi acaba?

      Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.