Bilgisayarınızda Kurulu Sürücülerin Versiyon Numarası Nasıl Bulunur

Bilgisayarımızda kullandığımız sürücülerimizin yeni versiyonu üretici tarafından hizmete sunulmuş olabilir ya da mevcut sürümünün bazı eksikliklerinden ötürü bazı değişikliklerin yapıldığı sürümler eklenmiş olabilir.Tüm bu ve buna benzer durumlar için sürücülerin versiyon numarasını bilmek ve ona göre yeni sürümü var mı kontrol etmek gerekebilir.Böyle bir durum yaşadığınızda bilgisayarımızda kurulu olan sürücülerin versiyon numarasını nasıl öğrenirim diyorsanız bu yazımdaki adımları uygulayarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

sürücü-versiyon-no

1-Bilgisayarım penceresini açarak sağ tıklayın ve özellikler i seçin
2-Açılan pencerede sol tarafta aygıt yöneticisini seçin
3-Karşınıza yüklü sürücülerin bulunduğu pencere gelecek.Buradan hangi sürücünün versiyon numarasını merak ediyorsanız ona sağ tıklayın.
4-Sürücü sekmesini seçin.Bu sekme altında resimde de göreceğiniz üzere versiyon numarasını bulabilirsiniz.

>>Sürücülerinizin Güncel Halini Tek Tıkla Bulun ve Yükleyin

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

 1. teşekkürler
  dikkatimi bir şey çekti
  2400 face 16.000 twit 550 g+ takipçin var ama kimse yorum yapmıyor ?
  sence de bir terslik yada abone şişirme falan olabilirmi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk olarak şunu belirteyim, twitter üye çekim işlemleri nasıl oluyor merakıyla bu tür işlemi twitter da kullandım.Yoru olayına gelince teknoloji içerikli bloglar yorum bakımından biraz fakir.Okuyucular alacağını alıp siteyi terk ediyorlar.İlaveten şimdiye kadar 2400 yorum bırakılmış.Çok da kötü sayılmaz hani :)

   Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.