İstanbul Bosch Servis Merkezi

Ülke geneline en iyi şekilde yayılmış olan servis ağlarımız ile birlikte hangi ilde olursanız olun en kısa sürede sizlere ulaşıyor ve servis hizmetlerini sunuyoruz. Bosch kalitesine güvenen ve bu markanın ürünlerine sahip olan insanlar için alternatif sunmuyor ve tek olduğumuzu düşünüyoruz. Bosch Servisi tek bir noktada değil, farklı illerde farklı noktalarda en iyi şekilde servis hizmeti sunuyor. Ortak çağrı merkezi numarası sayesinde sizleri saniyeler içerisinde ilinizdeki servis firmasına yönlendiriyor ve en kısa sürede servis hizmeti almanıza yardımcı oluyoruz. Bosch markasına ait tüm ürünler ve tüm modeller ile ilgili sorunsuz hizmet almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 444 1 494’ü tuşlayarak ortak çağrı merkezine ulaşmak olacaktır. Teknik destek hizmetimiz haftanın her günü sizlere en iyi şekilde sunuluyor ve sorunsuz bir şekilde hizmet veriliyor.
İstanbul Bosch Servisi, farklı noktalarda yer alan bayilikleri ve ekipleri ile tek bir ilde değil, sayısız ilde hizmetlerini sürdürüyor. Servis ağları her geçen gün biraz daha genişleyen firmamız büyümeye devam ediyor. Türkiye geneline kısa sürede yayılan ve servis konusunda deneyimli isimler ile hareket eden bu firmadan hizmet almak için hafta içini beklemenize gerek yoktur çünkü firma hafta sonu da çalışmalarına devam ediyor ve kusursuz bir şekilde servis hizmeti sunuyor. Firma iletişim: 444 1 494.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.