Bayram İhtiyaçlarınız İçin Ertelemeli Bayram Kredisi

Ramazan ayı yaklaşıyor derken ramazanın ilk haftasını tamamladık bile. Yaz sıcakları ve uzun günler oruç tutanları biraz zorlasa da yine de özenle hazırlanmış iftar sofrasına oturulduğunda bütün sıkıntılar unutulur. Oruç tutanlar için sonsuz bir huzurla geçen ramazanın sonunda yaşanacak bayram mutluluğunu herkes iple çeker.

Bayram sevincini nakit sıkıntısı gölgelemesin diye bankalar bayram kredisi adı altında kredi vermekte. Böylece bayramda tatile gitmeyi planlar, harçlık ve hediyeler vererek çoluk çocuğu sevindirmek isteyenler, keyifli bayram sofraları ile aile ve akrabalara ziyafetler vermek isteyenler, kısacası bayramda ihtiyaç duyulacak her türlü alışverişte nakit derdi yaşamamak için bayram kredisi başvurusu yapılabilir.bayram-kredisi

TEB’in her bayram olduğu gibi bu bayramda da başlatmış olduğu kampanyada dosya masrafı yok ve faiz oranı sadece %1.09. Ödemelerin 3 ay sonra başladığı TEB Bayram kredisine tc kimlik numarası ile teb.com.tr adresinden başvurulabilmekte.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.