Yazlık Varsa Masraflar İçin İhtiyaç Kredisi En İyisi

Yaz sezonu sonunda açıldı. Yazlık sahipleri de yavaşa yavaş yazlıklarına kaçmaya başladılar. Herkesin amacı sıkıcı bir kıştan sonra sıcak havanın tadını çıkarmak ve iyice dinlenerek güzel bir tatil yapmak. Tabii yazlıklar koca bir kış kullanılmayınca çok iç açıcı bir durumda olmayabiliyor. Çatılar akabiliyor, bacalar akabiliyor, su basmış olabiliyor, küflenme yaşanabiliyor, bir de bahçe ve havuz varsa işler iyice yoğunlaşıyor. Her yaz sezon açılmadan mutlaka bir bakım yaptırmak şart. Boya badana tadilat işleri dışında bir de eskiyen eşyaları değiştirme hevesi içinde olanlar da oluyor. Tadilat işleri bitmiş yenilenen bir eve haklı olarak yeni bir oturma grubu, yeni bir masa takımı ya da yeni bir beyaz eşya vs. istenebilir.

image

Tadilat işleri başta olmak üzere çıkacak tüm masrafları nasıl ödeyeceğinizi kara kara düşünmeye gerek yok. Alacağınız bir ihtiyaç kredisi ile her türlü ihtiyacınızı rahatça karşılayabilirsiniz, ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisini internetten karşılaştırma imkanınız olmakta. Ancak unutmayın ki kredinin sadece faizi değil dosya masrafları da olmakta. Bazen çok düşük faizle kredi alıyorum derken yüksek dosya masrafları ile hiç de ekonomik olamayabiliyor. O nedenle kredi alırken artısını ve eksisini iyi hesaplamak lazım.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Merhaba,
    Bu Bayan Anita Jones, özel bir kredi borç veren herhangi bir mali yardıma ihtiyacı olan herkes için bir finansal fırsat açmak olan genel kamuoyunu bilgilendirmektir. Biz açık ve anlaşılır bir şart ve koşul altında bireyler, firmalar ve şirketler için% 2 faiz oranıyla kredi vermek. e-posta ile bugün bize: (anitajones154@gmail.com)

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.