Mail Aboneleriniz Blogunuzu Takibi Bıraktığında Nasıl Haberiniz Olur

Mail aboneliği, blogların için en sağlam backlink kaynağıdır.Çünkü blogunuzu insanlar sosyal medyadan çok mail aboneliği şeklinde takip ediyorsa yazılarınıza tıklama ihtimali oldukça yükselmektedir.

Blogumu takip edenler bilir mail aboneliği konusunda çeşitli yazılar sizlerle paylaşmıştım.Etkileyici mail abone kutusu eklemek ve mail abonelerinizi artıracak yöntemler bunların en başında gelmekte. Kendi blogumda da en fazla dönüş mail ile yazılarıma abone olanlardan geldiği için sizlere de önerim okuyucularınızı mail aboneliğine teşvik etmeniz.Yalnız bu yazımda konumuz mail aboneliğini nasıl artırabiliriz değil size aboneliğini son vermek isteyen birisi olduğunda bundan nasıl haberdar olacağanız hakkındadır.Şöyleki mail ile sitenize abone olan birisi ilerleyen günlerde bu aboneliğine son verirse nasıl haberiniz olacak?

>>>>>Okuyucularınız Neden Blogunuzda Fazla Kalmıyor

>>>>>Neden İnsanlar Blog YAzarlığını Bırakıyor

  • İlk olarak feedburner hesabınıza giriş yapın.
  • Blogunuzu seçin ve sekmelerden Publicize yi seçin.
  • Hemen sol tarafta Email Subscriptions menüsü yer alacak onu seçin.
  • Alt menüden Subscription Management i seçin.

mail-aboneliği

  • Hemen en alt tarafta “Send me an email whenever people unsubscribe (will be sent to your "from" address). yazısını göreceksiniz.Buradaki kutucuğu seçili hale getirin ve kaydedin.

İnşallah kimse yapmaz ama birisi aboneliğini durdurursa sistem size otomatik bilgilendirme maili gönderecek.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.