Samsung Galaxy S4 Satın Almadan Önce Test Edin

Telefon dünyasındaki rekabet Samsung son telefonu galaxy S4 ile daha da kızıştı.Bildiğiniz gibi Mart aylarında tanıtımı yapılan telefon pek çok ülkede şu anda satışa sunulmuş durumda.

Samsung Galaxy S4 ün tanıtımı yapıldığı zamanlarda kısaca sizlere ön incelemesini sunmuştum.Bunun yanında telefon raflarda yerini aldığında daha detaylı analizleri internette bulmanız mümkün.Üstelik boyut, ele oturması ve dokunmatik gibi özelliklerini de marketlerden test edebilirsiniz.Eğer ben yerimden kalkmadan telefonu test etmek özelliklerini yakından görmek istiyorum diyorsanız Samsung size bu fırsatı tanıyor.Şöyle ki yeni model Galaxy S4 telefonun nasıl olduğunu bir takım özelliklerin neler olduğunu merak ediyorsanız Samsung Galaxy S4 test sayfasından bu merakınızı giderebilirsiniz.

samsung-galaxy-s4-test

Daha önce herhangi bir marka telefon için bu tarz bir yaklaşımın olduğunu hatırlamıyorum ama yeni telefon alacakların epeyce ilgisini çekeceğini düşünüyorum.Yerinizden kalkmadan telefonun teknik özelliklerini, ekranını inceleyebileceksiniz.Sizlere yeni telefon almadan önce ne kadar tatmin edebilir bilmiyoruma ama online olarak en iyisini vereceğinden şüphem yok.

>>>>>Samsung Galaxy S3 Mini İnceleme

Samsung galaxy S4 ü almadan önce online olarak test etmeyi düşünüyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.