Blogger Okuma Listeniz Nasıl Düzenlenir

Herhangi bir bloga ait son güncellemeleri alabilmek için blogger ın izleme gadget ından yararlanırız.Eğer bir blogu takip ediyorsanız bildiğiniz gibi blogger yönetici panelini açtığınız zaman takip ettiğiniz bloglara ait son yazılar ekranınıza düşecektir.Fakat ilerleyen günler içerisinde daha önceden takip ettiğiniz çeşitli blogları artık takip etmek istemeyebilirsiniz.Takibi bırakmak istediğiniz bloglar varsa ve güncellemeleri hala sayfanıza düşüyorsa ve takip ettiğiniz blogların son yazılarını geriye düşürüyorsa bu artık can sıkıcı bir hale gelmiş demektir.Peki çözüm?
blogger-okuma-listesi
Yukarıda anlattığım türden bir durum yaşıyorsanız istemediğiniz blogun yayınlarını durdurmak ve onu takip etmeyi bırakmanın kolay bir yolu mevcut.Şöyle ki
Blogger hesabınıza giriş yapın ve aşağıdaki linke tıklayın :
http://www.blogger.com/manage-blogs-following.g
Bu linke tıkladığınızda karşınıza takip ettiğiniz bloglar gelecek.Hemen sağ tarafta yer alan ayarlar linkine tıklarsanız orada o blogu takip etmenizi engelleyecek seçeneği göreceksiniz.
>>>>>Blogger da Bir İzleyici Nasıl Engellenir
Google izleyiciler yoluyla siteleri takip ediyorsanız yukarıdaki linkten listenizi kolayca düzenleyebilirsiniz.Size tavsiyem hesabınızı yavaş yavaş google plus a taşımanız.Çünkü eski servislerini bir bir kapatan google eminim yakın zamanda izleyiciler gadget ına da son verecektir.Ne dersiniz ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Bloggerda diğer blogcuların yayınladığı yeni yayınları gördüğümüz "okuma listesi" var bildiğiniz üzere. Bu sabahtan beri problem yaşıyorum. Şöyle ki, bu alanda yalnızca tek bir blog arkadaşımın yazısını görebiliyorum. Farklı bir arkadaşn yeni yazısı yayınlanınca da sadece onu görebiliyorum. "Daha fazlasını görüntüle" kısmı çalışmıyor. Nasıl çözebilirim bu problemi? Fikriniz var mı?

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.