Youtube da Resimlerle Slideshow Nasıl Yapılır ?

Youtube dünya çapında video paylaşım alanında en populer servis.Bu servis yakın zamanda bünyesine eklediği video düzenleme özelliği ile daha kullanışlı hale geldi.Fakat video düzenleme özelliğinin yanında özellikleri arasına eklediği resim slideshow hazırlama özelliği de youtube nin gücüne güç kattı.Evet yanlış duymadınız.Youtube slideshow yüklemek için önceden Windows movie maker tarzı programlar kullanarak video hazırlıyorduk.Ama artık slideshow larımızı direkt olarak youtube üzerinden hazırlayabileceğiz.
>>>>>Youtube da Videolarınızın Hitini Artıracak 5 İpucu

Peki youtube da nasıl slideshow hazırlanır ?

  • Youtube a kendi hesabınızla giriş yapın.
  • Hesabınıza girdikten sonra Upload butonuna basın.
  • Burada video upload edeceğiniz alanı göreceksiniz. Menu içerisinde photo slideshow seçeneğini göreceksiniz.Butona tıklayın.
yotube-slideshow
  • Daha sonra sizi fotoğraflarınızı seçebileceğiniz bir pencere karşılayacak.Burada daha önce google da yüklü olan resimleri seçebileceğiniz gibi yeni resimler de yükleyebilirsiniz.
  • Resim yükleme işleminiz de bittiyse diğer sayfaya geçin.Burada slideshow ile ilgili bir takım ayarlar mevcut.Slide geçişleri, efektler gibi ayarlamaları yapabilirsiniz.Tüm ayarlarınız tamamsa artık Upload butonuna basabilirsiniz.
  • Son sayfada videonun başlığı, etiketi, açıklaması gibi kısımlar mevcut.Bunları da tamamladıysanız artık videonuz hazır yayınlayabilirsiniz.
>>>>>Youtube Videolarını Mp3 e Dönüştürebileceğiniz Ücretsiz Servisler
>>>>>Youtube da Yasaklı Video ya Nasıl Ulaşılır?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.