Matematik İşlemleri İçin Android Uygulamaları

Okul yıllarında en fazla ihtiyaç duyacağımız şey matematiksel işlemlerimizi kolayca yapabilecek bir uygulamaya her an ulaşabilmekti. İşin temelini anladıktan sonra sadece sonuçlarını kullanacağımız işlemleri çözen bir uygulama işlerimizi bir hayli kolaylaştırmaktadır.

Bildiğiniz gibi matematik işlemlerini kolayca yapabilen bir takım bilgisayar programları mevcut. Bunun yanında internette online matematik işlemlerini yapabileceğiniz servisler de mevcut. Fakat çoğumuzun cebinde android tabanlı telefon olduğunu düşünürsek matematik işlemlerimizi cep telefonumuzdan yapabilirsek çok daha rahat edeceğiz.İşte siz google play store da telefonunuza kurabileceğiniz ücretsiz matematik uygulamaları:

1-Math Studio

android-matematik-uygulamaları

2-Math Ref

android-matematik-uygulamaları-2

3-Math Algebra Solver Calculator

andorid-math-app

Bunun yanında elbette markette farklı uygulamalar bulabilirsiniz.Beğendiğiniz kullandığınız uygulamalar varsa bizimmle paylaşmayı ihmal etmeyin…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.