Google Translate Çevrimdışı Kullanıma Açıldı

Şüphesiz google translate en iyi online sözlük uygulaması.Çünkü içerisinde onlarca dil arasında çeviri yapmanıza imkan veren özelliklere sahip.Bu kadar güzel bir uygulamanın çevrim dışı çeviri özelliğinin olmaması da en önemli eksi yanıydı.Fakat yeni eklenen özelliği sayesinde google translate ilgili dil paketlerini kurmanız halinde çevrimdışı çeviri yapabilme özelliğini de kavuştu.

Özellikle android telefonlarımızda her an yanımızda olabilecek bir çeviriye ihtiyacımız var.Google translate telefonumuzda internet bağlantısı olmaması durumunda maalesef kullanamıyorduk.Fakat artık google translate i telefonumuza kurarak internet bağlantısına sahip olmadan çeviri yapabileceğiz.

>>>>>Google Translate de Çevirdiğiniz Cümleleri Kaydedin

google-translate

Aşağıda linkini vereceğim google play marketten uygulamayı kurabilirsiniz.Yalnız sınırlı internet paketini kullanıyorsanız wireless ile bağlanmanızı tavsiye ederim.Çünkü dil paketleri 100-150 mbyte civarında olabiliyor.Uygulama açıkken çevrim dışı diller bölümünden Türkçe yi seçip dil paketini indirebilirsiniz.

Google Translate İndir

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.