Google Plus da Kartvizit Nasıl Oluşturulur

Google sosyal medyadaki etkili silahı google plus ı günden güne geliştirmeye devam ediyor.Son dönemdeki verilere de bakarsak facebook u tahtından edecek başarıyı da yakalamış durumda.Google plus bu başarıları yakaladıkça biz kullanıcılar da gerçek profillerimizle önemli güncellemelerimizi burada yapmaktayız.Tüm iletişim işlemlerimizi bu sosyal ağ üzerinden sürdürmekteyiz.Eğer siz de insanların sizinle google plus profiliniz üzerinden iletişim kurmasını istiyorsanız onlara profesyonelce hazırlanmış bir kimlik kartı sunmalısınız.Eğer bunu hazırlayacak yeteri kadar grafik bilginiz yoksa aşağıda paylaşacağım yöntemle otomatik olarak bu kartınızı oluşturabilirsiniz.
google-plus-kartvizit
 • http://mygoogleplus.de/id/ adresini ziyaret edin.
 • Burada sadece google plus ID nizi gireceğiniz bir alan var.ID nizi buraya girin.(Google plus sayfanıza giriş yapıp profilinize tıklayarak ID nize ulaşabilirsiniz. )
 • Daha sonra Create my google + licence! Butununa basın.Kartvizitiniz hazır!!!!
Türkçe karakter içeren isimleriniz maalesef düzgün olarak gözükmüyor.Google plus da kısa süreli olarak isim değişikliği yapıp kartvizitinizi oluşturduktan sonra geri dönüş yapabilirsiniz.
>>>>>Gmail de İmza Nasıl Oluşturulur?
Mail adresinizde imza satırı şeklinde de kullanabileceğiniz bu kartviziti denemeyi düşünüyor musunuz?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

 1. bu bir google hizmeti değildir
  sitenin altında da küçük puntolarla yazmaktadır

  yGooglePlus.de ist kein offizielles Angebot von Google, Inc.

  bilgilerinizi tabi fake değilse :) üçüncü part yazılımlarla paylaşmayın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ekstra bilgi istenen bir şey değil ki.Hesabınıza bağlanmıyor bile.Kolay bir şekilde kendiniz de yapabilirsiniz ama bu şekilde daha kolay

   Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.