Subway Surfer’s Oyunu Simdi Windows da

Subway Surfer’s google play store da en çok indirilen oyunalardan birisi.Eğer android telefonunuz varsa bu oyuna eminim göz atmışsınızdır.Eğer göz atmadıysanız marketten indirerek bu güzel oyunu deneyebilirsiniz.Oyunun amacaı sişman bir adam ve onun köpeğinden kaçarak yol boyunca altınları toplamak.Önünüze çıkan engelleri çabuk düşünerek doğru tercihlerle aşmalısınız.Yoksa oyunu kaybediyorsunuz.

Bu oyunun çok fanatiği olduğu için belki Windows bilgisayarlarda da fanatikleri oynamak ister düşüncesiyle oyunun Windows tabanlı işletim sistemlerinde de versiyonu çıkarıldı. Eğer bu oyunu bilgisayarınızda da denemek isterseniz aşağıdaki adımları takip ederek bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

>>>>>Android Uygulamalar Bilgisayarınızda Nasıl Çalıştırılır

subway-surfer

  • Buradaki dosyayı tıklayarak indirin.
  • Zip uzantılı dosyayı açın.Açılan penceredeki klasörü çift tıklayarak Subway Surfer’s exe dosyasını çalıştırın.
  • Ekran çözünürlülüğünü ayarlayın ve oynamaya başlayın.

Bu ücretsiz ve eğlenceli oyunu eminim beğeneceksiniz.Oyun hakkındaki izlenimlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.