İhlas Servis Merkezi - 444 1 494

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile yıllardır Bursa sakinlerine hizmet veren İhlâs Servis, güvenilir yapısı ile pek çok kişinin tercih ettiği firmalardan biridir. Dürüstlükten ödün vermeden beklentilerinize uygun hizmet veren firma teknik donanım kalitesi ile oldukça kaliteli hizmet vermektedir. Deneyimli kadromuz ve kaliteli ekipmanlar ile bize ulaşmanız durumunda oldukça kaliteli verimli hizmet veriyoruz. İhlâs markalı eşyalarınızın dostu olarak son derece güvenilir kalitede bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Bu konuda sektördeki yenilikleri takip etmek ve müşterilerimize karşı vazifelerimizi fazlasıyla yerine getirmek en önemli amaçlarımız arasında yer almaktadır. Servis İhlas Hizmetlerimiz oldukça kaliteli ve profesyonel olmasının yanı 1 yıl yedek parça garantilidir. Bu anlamda olası arıza ve bozulma durumlarında ücretsiz parça değişimi işçilik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Birinci sınıf işçilik ile oldukça verimli hizmet veren İhlâs servis, müşterilerine aşıladığı güven duygusu ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ya da hizmet talep etmek için 444 1 494 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz. İhlas Servisleri Hizmetlerimiz daima kaliteli ve garantili olup son derece özenli ve itina göstererek hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda hizmetlerimizin kalitesine nazaran fiyatlarımız oldukça uygundur. Önceliğimizin profesyonel işçilik olmasından dolayı maddi çıkarlarımız geri planda kalmaktadır. Bu nedenle hizmetlerimizi güvenle seçerek eşyalarını daha dayanıklı ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Site : http://www.ihlasservis.com/

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.