Gerçek Silahlı Çete Oyunu

Oyun insanların keyifli vakit geçirebilmek için yaptıkları etkinliklerdendir. Hemen her yaştan insan oyun oynamaktadır. Oyun oynamak için bir yaş sınırı yoktur. Oyun oynamak her insanın hakkıdır. Küçük bir bebekken dünyayı kurduğumuz oyunlar ile tanırız. Bebek için oyun dünyayı tanıma aracıdır. Küçük bir çocukken oyuncaklarımızı alıp sokaklarda koşuşturarak oynadığımız oyunları artık gelişen teknolojinin yardımıyla ekranların karşısında oynayabiliyoruz. Oyuncak tabancalarımız ile sokaklarda arkadaşlarımızla oynadığımız zamanlar ne kadar keyif aldığınızı düşünün. Günümüzde internet teknolojisi ile beraber bu oyunları çok uzaklardaki arkadaşlarımızla beraber oynayabilmekteyiz. Birçok silah oyunu üzerindeki efektler ile çok gerçekçi bir hal almıştır. Aynı savaşın içindeymişsiniz gibi bir his uyandırmaktadır.

silah oyunları

Gerçek silahlı çete oyunu silah oyunları içerisinde çok sevilen bir oyundur. Bu oyunda siz gizli bir ajansınız ve sizden istenilenleri yerine getirmelisiniz. Gizli bilgi ve evrakları taşıyan aracınıza saldıran polisleri uzaktan etkisiz hale getirmelisiniz. Polisler araca sürekli olarak ateş açıyor siz de başka bir aracın içinden ateş açılan aracı korumalısınız. Her polisin bir dayanma gücü vardır, dayanma gücü bitene kadar ateş etmelisiniz yoksa ölmez. Level geçtiğinizde bir mağaza açılacak ve buradan yeni silahlar alabilirsiniz. Level yükseldikçe oyun daha da zor bir hal almaktadır. Polis sayısı artmaya başlar ve onları vurmak daha zorlaşır. Oyunda ne kadar paranız var, ne kadar merminiz var ve aracınızın sağlığını gösteren sayaçlar bulunmaktadır. Ayrıca oyunun sesini açıp kapayabileceğiniz ve oyunu durdurup devam ettirebileceğiniz butonlar bulunmaktadır. Araç kurşungeçirmez ancak zamanla hasar görüyor ve zırhı etkisiz hale gelmeye başlıyor bu yüzden çabuk davranmanız gerekiyor. Polisleri indirin ve aracı koruyun. Gerçek silahlı çete oyunu severek oynayabileceğiniz bir oyundur bu oyun ile size keyifli zamanlar diliyoruz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.