Yeni Hızlı Yüklenen Facebook Beğen Kutusunu Blogunuza Yükleyin

Facebook beğen kutusuna blogunuzda yer veriyorsanız eğer facebook ekibinden yapılan açıklama eminim çok hoşunuza gidecek.Ekip geliştirdiği yeni kod yapısı sayesinde artık bu eklenti daha kısa sürede blogunuza yüklenecek.

Bildiğiniz gibi site performansı SEO açısından büyük önem taşıyor. Bu yüzden Facebokdaki bu güncelleme eminim çoğu blog sahibinin hoşuna gidecek.Çünkü yeni eklenti 0,5 saniyede yüklenecek ve daha küçük boyuta sahip olacak.Detaylı incelemeye facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.Eğer facebook beğen kutusuna sitenizde yer veriyorsanız ya da şimdi yer vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek sitenize ekleyebilirsiniz.

image

>>>>>Yazılarınızın Altına Facebook Beğen Kutusu Nasıl Eklenir

Buradan geliştirici sayfasına giriş yapın.

İlgili kutucağa kendi facebook isminizi yazın ve kutunun sahip olması gereken özelliklerini ayarlayın.

Eğer her şey tamamsa Get Code butonuna basın.Karşınıza çıkan pencerede dediği gibi ilk kod blogunu <body> tag ından hemen sonra şablonunuzun içine ekleyin.İkinci kod blogunu ise bu facebook fan kutunuzun nerede görüntülenmesini istiyorsanız o kısma yerleşim>>>Gadget Ekle>>>Html/Javascript yolunu izleyerek ekleyebilirsiniz

>>>>>Blogunuza Kayan Facebook Beğen Kutusu Ekleyin

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.