2013 Ray Dolap Modelleri

2013 Ray Dolap Modelleri Ray dolaplar, son yıllarda ortaya çıkan dekorasyon akımlarının bir parçası olarak dikkat çekmekte. Firmaların özellikle yatak odası dekorasyonunda kullandığı bu dolaplar eski akımların yerini almış durumda. Dekorasyon denilince akla ilk gelen alanlar, yatak odaları, yemek odaları, ve oturma odası dekorasyonları olmakla birlikte ray dolaplar daha çok yatak odalarında kullanılmaktadır. Ray dolaplar, yatak odalarının haricinde çeşitli alanlarda ev ve ofislerde de kullanılan dolaplardır. Eski tip gardıropların yerini alan ray dolaplar içerisinde bir çok alanı barındırmaktadır.

Kullanım amacına ve kullanım alanına göre ray dolapların içerisindeki alanlar değişmektedir. Çeşitli firmalar tarafından üretilen ray dolaplar, desenleri renkleri ve modelleri çeşit çeşit olan ve her zevke uygun olan dolaplardır. 2013 Ray Dolap Modelleri Ray dolaplara istenilen sayıda raf, çekmece ve aslılık yerleştirilmesi mümkünken sayılan tüm bu bölmeler asansör sistemine de bağlanabilmekte. Ray dolapların içerisine yerleştirilen ampuller ve LED ışıklandırmalar sayesinde karanlıkta ışığı yakmadan sadece istediğiniz bölmeye ışık vurdurarak elbiselerinizi seçebilirsiniz. Ray dolaplar, bir çok firma tarafından hem hazır olarak üretilmekte hem de kişilerin zevklerine göre, sipariş üzerine üretilebilmektedir.

Yatak odalarınızın tasarımları artık ray dolaplar sayesinde daha modern ve daha şık olarak yapılabilecek. Hayatınızın her alanında kullanılabilecek ray dolaplarla hayatınız ve yaşam alanlarınız artık çok çok kolay. Ray dolaplar, kullanımdaki ömür uzunluğu ile de bir çok firmanın tercihi olurken, en fazla sorunlardan ve hemen bozulan dolap kapağı derdinden de kullanıcılarını kurtararak onları bu sıkıntılardan mahrum bırakıyor. Ray dolapların kapakları normal dolapların kapaklarına göre daha sağlam olduğundan ve içe yada dışa açılıp kapanmadığından daha fazla kullanılıyor ve hemen bozulmuyor. Alman Mutfak ve Ray Dolap Dizayn - 444 77 47 Bir çok firma tarafından çeşitli modellerde ve desenlerde üretilen ray dolapların, 1 kapaklı, 2kapaklı, 3 kapaklı, 4 kapaklı, 5kapaklı, 6 kapaklı, 7 kapaklı, 8 kapaklı seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle evlerde kullanılan ray dolapların kapak sayısı 3 olmakla birlikte 1 kapaklı ve 2 kapaklılar da evlerde kullanılabilmektedir.

Ray dolapların içerisindeki bazı kullanım alanlarından bahsetmek gerekirse, kravatlık, pantolonluk, ışıklı askılıklar bunlardan birkaç tanesidir. Sektörün önde gelen firmaları tarafından üretilen ray dolaplara size en yakın mobilya dekorasyon firmasından ulaşabilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.