Yasaklı Sitelere Erişmenizi Sağlayacak Proxy Servisleri

Proxy siteleri içeriğine erişemediğimiz blogları görüntülememize yarayan online servislerdir.Ülkemizde bir ara youtube yasak olduğu dönemde farklı servisler kullanarak youtube bağlanmışsınızdır.Şimdi youtube da böyle bir sınırlama olmasa da yinede internette içeriğine erişemediğimiz internet siteleri var.Bunun yanında şirketlerin ve okulların sahip olduğu güvenlik duvarı nedeniyle bazı sitelere erişim engeleniyor olabiliyor.İşte bu noktada size güvenli bir şekilde internette surf yapabilmenizi sağlayacak ve güvenlik duvarlarına takılmayacak online servislere ihtiyacınız var.Aşağıda zaman zaman benim de kullandığım sizlere önerebileceğim Proxy servislerini veriyorum :
top-free-proxy-sites
1-Daveproxy.us
Görünüş olarak sade ve yanıp sönen can sıkıcı reklamları olmayan bir site.Basitçe girmek istediğiniz sitenin adresini adres satırına yazıp GO butonuna basarak adrese erişebilirsiniz.
2-Hidemyass.com
Adını gülümseyerek okuduğum Gülümseme populer proxy sitelerinden biri.Bu kadar populer olması bazen iş yerindeki güvenlik duvarına takılmanıza sebep olabilir ama eğer takılmadıysanız rahatlıkla kullanabilirsiniz.
>>>>>Bir Web Sitesinin Google Tarafından Yasaklı Olup Olmadığını Öğrenin
3-freesurfproxy.org
4-schoolisbeat.com
5-spysurfing.com
6-proxygizlen.com
Bu siteleri çoğaltmak elbette mümkün.Benim de kullandığım kullanışlı gördüğüm siteleri yukarıda sizlerle paylaştım.Sizin de kullandığınız farklı servisler varsa bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin…
>>>>>Youtube da Yasaklı Video ya Nasıl Ulaşılır

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

3 yorum:

 1. Bunları hala kullanan var mı ya. :)
  Dns ayarı varken güncel dns idlerinide şurdan bulabilirler www.dnsayari.com :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. şirketlerde ve okullarda güvenlik duvarları mevcut.Bu yüzden bu servislere hala ihtiyaç duymaktayız

   Sil
 2. Aralarındaki fark yetişkin içerikli sitelerin videolarını oynatmamaları www.proxtik.com ile rahatlıkla izleyebilirsiniz.

  YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.