Windows 8 de Başlangıç Ekranına Kapatma Seçenekleri Nasıl Eklenir

Windows 8 bildiğiniz gibi microsoftun bugüne kadar çıkardığı en iyi işletim sistemlerinden biri.Kullanıcılara farklı bir görünüm sunsa da yavaş yavaş kullandıkça alışılması ve kullanılması kolay bir hal almakta.

Önceki yazılarımda windows 8 in farklı özelliklerini sizlerle paylaşmıştım ve bunlardan birisi de Windows 8 de kapatma tuşunu nasıl başlangıç ekranına ekleyeceğimizle ilgiliydi.Fakat bu yazımda eksik olan şey diğer kapatma seçeneklerini nasıl ekleyeceğimiz dair herhangi bir bilginin olmamasıydı.Bu eksikliği gidermek adına bu yazımda başlangıç ekranına nasıl Yeniden başlat-kapat ve hazırda beklet seçeneklerini ekleriz onu paylaşacağım :

>>>>>Bilgisayarınıza Kurulu Windows Ürünlerinin Şifresini Bulun

guc-secenekleri

Aşağıdaki yolu izleyin ya da tarayıcınızın satırına aşağıdaki yolu direk kopyalayın ilerleyin .

%appdata%/Microsoft/Windows/Start Menu/Programs/

Buradaki dosyayı indererek yukarıda yolunu izleyerek oluşturduğunuz klasöre çıkartın.

Göreceğiniz üzere dosyadan çıkan sadece kısayol.İlgili klasöre doğru bir şekilde çıkarırsanız kapatma seçeneklerinizin başlangıç ekranına eklendiğini göreceksiniz.

>>>>>Windows da GodMode Nasıl Aktifleştirilir

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.