Kodlarınızı Online Test Edebileceğiniz Ücretsiz Servisler

Blogumda herhangi bir gadget düzenleyeceğim zaman muhakkak online bir editör kullanmayı tercih ederim.Eğer sizler de kod düzenleme konusunda ücretsiz ve online servisler arıyorsanız aşağıdaki siteleri kodlarınızı düzenlemede kullanabilirsiniz.
1-Writecodeonline.com
Javascript kodlarınız için online bir editör.Kodlarınızı boş alana yapıştırarak sonuçlarını hemen alt kısımda görebilirsiniz.
2-Tinkerbin.com
Biraz daha gelişmiş görünümü ile online olarak kodlarınızı düzenlemenize imkan veriyor.Aynı şekilde sonuçları aynı ekranda görmeniz mümkün.Siteyi ziyaret ettikten sonra favori uygulamanız olacağına inanıyorum.
tinker-bin
3-Jsbin.com
Bir diğer servisimiz de JSbin.com.Siteye giriş yaptığınızda daha gelişmiş bir arayüz ile karşılaşacaksınız.Kodlarınızı soldaki kısma yapıştırıp düzenleyerek sonuçları hemen sağ tarafta görebilirsiniz.
jsbin
4-CSSdesk.com
5-Onlinehtmleditor.net
Yukarıdaki servislere ilaveten faydalı bulduğunu servisler varsa bizler paylaşmayı ihmal etmeyin…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. jsfiddle.net gelişmiş popüler online kod önizleme sitesidir.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.