Blogunuzda En Çok Yorum Alan Yazılarınızı Gösterin

Blogumuzda yazılarımıza aldığımız yorumlar bizi yeni yazılarımız konusunda daha özverili olmaya davet eder.Çünkü biz blog yazarlığı karşımızda yazdıklarımıza karşı bir ses veren okuyucu görmek isteriz.Tabii yorum konusu bu kadar önemliyken yorumların bir diğer ölçütü de sitemizi ilk ziyaret edenler içindir.Şöyle ki sitemizi ilk ziyaret edenler şimdiye kadar en çok yorum alan yazının ne olduğunu merak edebilirler.Yani sitemizde okuyucularımızın en çok okunan ve sitemizde en çok ses getiren yazının hangisi olduğunu öğrenmek isteyebilirler.İşte bu noktada sizlere sitenizde en çok yorum alan yazılarınızı okuyucularınızla paylaşmanızı sağlayacak bir widget paylaşacağım:
>>>>>Avatarlı Son Yorum Yapanlar Nasıl Gösterilir
image
En çok yorumlanan yazı widget i blogunuza eklemek çok basit.Yapmanız gereken aşağıdaki kodları düzenleyerek blogunuza eklemek :
<script language='JavaScript'>
aBold = false;
MDnumbposts=700;
MDmaxsshowresult=5;
home_page = "http://www.ehliblog.com/";
</script>
<script src='http://dl.dropbox.com/u/60313336/js%20files/Most-commented-posts.js' type='text/javascript'></script>
Yukarıda kırmızı renkli kısımları isteğinize göre düzenleyebilirsiniz :
MDnumbposts:Sitenizde yer alan yazı sayısı
MDmaxsshowresult:Göstermek istediğiniz yazı sayısı
Aynı zamanda ehliblog.com yerine kendi sitenizin  linkini verip kodları blogger>>>Yerleşim>>>Gadget Ekle yolunu izleyerek HTML/Javascript i seçip kodlarınızı yapıştırıyorsunuz.
>>>>>En Etkili Backlink Kaynağı Blog Yorumlamak mı Forum Yazıları mı

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.