Balon Sayma

Kanal d oyunları bölümünden kucak dolusu sevgi ve saygılar sunuyoruz sevgili arkadaşlar. Sizler için eklediğimiz yepyeni oyunlarımıza her geçen gün yenileri eklenmekte. Bu sebeple, kanal d oyunları içerisinde oynadığınız bir oyunu, başka bir günde tekrar oynamak istediğinizde zorlanabilirsiniz. Çünkü oyun sitemize eklenen bir sürü oyun içerisinde, oyunun nerede olduğunu bulabilmek çok zor. Kanal d oyunları bölümü olarak, karşınıza çıkan tüm oyunları oynamak olsun. Böylece oyunlarımızdan hiç birini kaçırmış olmazsınız. Neyse lafı uzatmadan, sizin için belirlediğimiz oyunumuza geçelim sevgili arkadaşlar.

temizlik oyunu oyna

Bugünkü oyunumuzun adı; balon sayma oyunu. Kanal d oyunları içerisinde yer alan balon sayma oyununda, gökyüzündeki tüm renkli balonları saymanız gerekecek. Yüzlerce balonun gökyüzünde uçuştuğu bu görüntüyü kaçırmayın deriz sevgili arkadaşlar. Kanal d oyunları içerisinde, sayma yeteneğinizin en fazla gelişeceği bu oyunu çok seveceksiniz. Hatta sayı saymanın bu kadar zevkli olduğunu neden daha önce fark etmemiş olduğunuza da inanamayacaksınız. İsterseniz vakit kaybetmeden hemen oyunumuza geçelim.

Kanal d oyunları içerisinde bulunan temizlik oyunları ve balon sayma oyununu arkadaşlarınızla birlikte oynamanızı öneriyoruz. İster aynı grupta olarak, arkadaşlarınızla yardımlaşabilirsiniz. Bunun için, kanal d oyunları bölümündeki grup bölümünü seçmeniz gerekecek sevgili arkadaşlar. Arkadaşlarıyla birlikte aynı grupta olmak istemeyen arkadaşlarımız ise, kanal d oyunları bölümünde olan tek başına kısmını seçebilir. Bu seçeneği seçtiğiniz zaman, tek başınıza tüm balonları özgürce sayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi hepsi çok kolay sevgili arkadaşlar.

Oyunumuzu oynama konusunun ne kadar kolay olduğunu görüyorsunuz. Oyunlarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler, kanal d oyunları bölümünde ayrıntıları bulabilirler. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler dileriz. Kanal d oyunları içerisindeki başka bir oyunda görüşmek dileğiyle. Saydığınız balonlar hiç patlamasın sevgili arkadaşlar.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.