Windows 8 de Otomatik Kapatma Nasıl Yapılır

Bazen öyle bir işiniz olur ki bilgisayarınızı açık bırakıp çıkmak zorudan kalırsınız ve belirlediğini saatte kapanmasını istersiniz.Bunu windows 8 de nasıl yaparım derseniz bu yazım size bu konuda yol gösterecektir.
Wise Auto Shutdown size bilgisayarınızı otomatik olarak kapatmada kullanıcı özgürlüğü taşıyan küçük bir programdır.bu program sayesinde bilgisayarınızı otomatik olarak kapatabilir, açabilir, hazırda beklet moduna alabilir, uyku moduna alabilir veya yeniden başlatabilirsiniz.Programı çalıştırdığınızda sol taraftaki menüde yapmak istediğiniz işlemi seçip işlemin yapılacağı saati seçmelisiniz.Bunun yanında bu işlemi günlük-sadece belirli bir saat ya da şimdiki saate uygun olarak hazırlayabilirsiniz.
>>>>>Matroska mkv Dosyalar Windows Media Player da Nasıl Oynatılır
windows8-otomatik-kapatma
>>>>>Windows8 de Geri Yükleme Noktası Nasıl Oluşturulur.
Program bu kadar size özel çalışmasıyla öne çıkıyor.Burada dikkat etmeniz gereken saati ayarlarken eğer çalışan programınız varsa bilgisayarınız kapandığında işlemlerinizin yarıda kalma ihtimali.Bunun yanında bu programın çalışabilmesi için arkaplanda çalışıyor olmasını unutmayın.Sistem windows un zamanlanmış görev sistemini kullanmamaktadır.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.