Tekerleme Söyleme

Herkese merhaba demek istiyoruz. Tekerleme söylemeye hazır mısınız sevgili arkadaşlar? Bu oyunumuzda; eğlenceli vakit geçirip, bol bol gülebileceğiniz tekerlemelere hazır olun lütfen. Kanal d oyunları içerisinde yer alan bu bölümde, birbirinden ilginç tekerlemeler görmeniz mümkün olacak. Daha öncesinde duymadığınız tekerlemeleri burada duyacak ve bu durumun sizleri çok mutlu ettiğini göreceksiniz sevgili arkadaşlar. O halde hiç vakit kaybetmeden, kanal d oyunları içerisinde yer alan tekerlemelere geçelim istiyoruz.

temizlik oyunu oyna

İsteyen için uzun, isteyenler içinse kısa tekerlemelerin yer aldığı bölümü çok seveceksiniz. Burada yer alan tekerlemeleri ezberleyeceğinize eminiz. İsteyen arkadaşlarımız da; kanal d oyunları içerisinde yer alan tekerlemeleri, arkadaşlarıyla paylaşabilirler. Bu tekerlemeleri arkadaşlarınızla paylaştıktan sonra, onları da güldürdüğünüzü göreceksiniz sevgili arkadaşlar. Bu eğlenceli bölümü sakın kaçırmayın. İsterseniz hiç vakit kaybetmeden oyunumuza geçelim. Kanal d oyunları bölümünde yer alan tekerleme oyununda sonra, daha düzgün bir şekilde konuştuğunuzu fark edeceksiniz. Dilinizin dönmediği en zor kelimeleri bile kolayca söylediğinizi görerek, oyunumuzdan daha fazla keyif alacaksınız. Bunun sebebi; kanal d oyunları içerisindeki tekerlemeler sayesinde, bir nevi dil egzersizi yapmanız.

Söylemiş olduğunuz tüm tekerlemeler sayesinde dil egzersizi de yapmış oluyorsunuz sevgili arkadaşlar. Bu konuyu arkadaşlarınıza da belirtmenizi rica ediyoruz. Bu sayede temizlik oyunları ile toplu bir şekilde gerçekleşecek dil egzersizlerini yapmış olursunuz. Bu konuda bize güvenin arkadaşlar. Yapacağınız tekerleme egzersizleri sonrasında ise, yapılacak tekerleme yarışmasına katılmanızı öneriyoruz. Bu güzel yarışma sonrasında, en güzel tekerlemeyi söyleyen birinci seçilecek.

Kanal d oyunları içerisindeki keyifli oyunumuzda birinci seçilen kişiye sürpriz hediyelerimiz olacak. Şimdiden iyi eğlenceler demek istiyoruz. Kanal d oyunları içerisindeki başka bir oyunda görüşene dek hoşça kalın sevgili arkadaşlar. Sizleri kocaman öpüyoruz. Hepiniz sevgiyle kalın.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.