Oyun Kolu İle Oyun Keyfini Yaşayın

Hangi yaşta olursanız olun canınız sıkıldığında stresinizi atabileceğiniz bir oyun tüm enerjinizi atmanıza ve rahatlamınıza yardımcı olacaktır.Durum böyle olunca sık kullanılanlara eklenecek ve her an ulaşabileceğimiz bir oyun servisi de bulmak bazen kolay olmuyor.İşte bu noktada sizlere yakın zamanda karşılaştığım bir oyun servisinden bahsetmek istiyorum:
Oyun Kolu ilk olarak tasarımı ile beni cezbeden, içerisinde yüzlerce Oyun bulunan ve her geçen gün oyun arşivini zenginleştiren bir servis.Reklamlar arasında boğulmadan istediğiniz kategorideki oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.2008 yılından beri büyük – küçük her yaştan kişinin ilgiyle takip ettiği sitenin arkasında CNT Bilişim hizmetleri yer almakta.İşlerini profesyonel bir şekilde sürdüren ekip tasarım ve içeriğe gösterdiği titizlikle daha iyi yerlere gelmeyi bence hak ediyor.

Sitede yer alan birkaç oyunu sizlere tanıtmak istiyorum:Erkeklerin ilgiyle oynadığı Araba Park Etme oyunu.Bu oyunda sürekli size verilen farklı arabaları, otomobil park yerlerine götürerek park etmeniz gerekiyor. Bunu en hızlı ve hasarsız bir şekilde başarıyla tamamlarsanız  daha fazla puan alabilir ve ilerki bölümleri sıkıntı çekmeden oynayabilirsiniz.Oyun sizi eğitirken aynı zamanda eğlendirerek de güzel bir zaman geçirmenizi sağlıyor.
Bir diğer oyun ise hemen hemen herkesin ilgiyle oynadığı, saatlerce televizyon başından kalkmadan meraklı gözlerle saraydan prensesi kurtarma çalıştığı Mario oyunu.Tabiki ataride oynadığımız tek tip mario oyunu yerine sitede onlarca farklı amaç için hazırlanmış mario oyununu bulmanız mümkün.Mario ile futbol oynayabilir, motorsiklet sürebilir ve gökyüzünde kısa bir yolculuğa çıkabilirsiniz.
Kısa süre sonra üyelik sistemini de aktifleştirecek oyun kolu içeriğine katacağı farklı oyunlarla oyun sektöründe adından fazlasıyla söz ettireceğe benziyor.Eğer online oyun oynamaya ilginiz varsa oyun koluna göz atmanızı tavsiye ederim.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. eski atari oyun kolu bulsam alacam street fighter kof serisi hala oynayacak kadar zevkli

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.