Okunmamış Mailler Gmail Tabında Nasıl Gösterilir

Blogumu takip edenler gmail hakkında ne kadar fazlasıyla yazı yazdığımı bilirler.İlk mail servisim olma sebebiyle gmail fazlasıyla hayatımda olmuş durumda.Android telefonumda bile kullandığım tek mail servisi.Tabii gmail e bu kadar bağımlı olmamın sebebi elbet onun sahip olduğu özelliklerdir.Yine bir yazımda sizlere  gmail e ait bir özelliği tanıtmak istiyorum:

Bilgisayarınızda kullandığınız tarayıcıyı açtığınızda gmail e ait ne kadar mailinizin okunmadığını gmail lab daki özelliği aktifleştirerek öğrenebilirsiniz.

>>>>>Tek Gmail Hesabınızla Sınırsız Mail Adresi Oluşturun

 

gmail-okunmamış-mail-counter

 

Peki bunu nasıl yapabilirsiniz ?

  • Gmail hesabınıza giriş yapın
  • Sağ taraftaki dişli ikonuna tıklayın ve Ayarları seçin :
  • Açılan menüden Lab sekmesini seçin.
  • Aşağıya doğru gelerek Unread message icon u bulun

image

  • Bu seçeneği enable olarak işaretleyin  ve kaydedin.

Sayfanız yenilenecek okunmamış mail sayınızın tarayıcınızın tabında yer aldığını göreceksiniz.Gmail maillerinizi açmadan artık yeni mail geldiğini direkt gmail tabına bakarak öğrenebileceksiniz.

>>>>>Gamil de İmza Nasıl Oluşturulur

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.