Bilgisayarınızda Kurulu Windows Ürünlerinin Lisans Anahtarına Ulaşın

Windows 8 i bilgisayarımıza herhangi bir DVD aracıyla kurduğumuzda DVD üzerinde yer alan serial numarasını girerek kurulumun lisanslı bir şekilde tamamlanmasını sağlarız. Fakat bazen olur ki kurulumunu yaptığımız DVD yi kaybeder ya da bilgisayarımızda yer alan şifremize ulaşamayabiliriz. Peki bu durumda Windows umuzun şifresine nasıl ulaşırız ?

Evet gün gelir de lisanlı Windows ya da Office inizi yeniden kurmak ister ve lisans anahtarınıza bulamazsanız bu yazımda sizlerle paylaştıklarımı uygulayarak lisans anahtarınıza ulaşabilirsiniz.

Bu işlemi gerçekleştirebilmemiz için küçük bir programa ihtiyaç duyacağız:

Produkey bilgisayarımızda kurulu olan Office ve Windows programlarının lisans anahtarına kolayca ulaşmamızı sağlayan küçük boyutlu bir program.

>>>>>Windows 8 de Kapatma Butonunu Masaüstüne Taşıyın

Programı indirdiğinizde rar içerisinden çıkarın ve çift tıklayarak çalıştırın.

Program bilgisayarınız tarayarak ilgili window uygulamalarını bularak size serial numaralarını getirecek.Bu program sadece windows 8 değil windows 7 ve XP versiyonlarını desteklemektedir.

Bilgisayarınıza format atmadan önce kurulu windows programlarınıza ait lisans anahtarlarını bu şekilde alabilir ve onları format sonrasında tekrar kullanabilirsiniz.Özellikle yeni satın alınan bilgisayar sonrası kaybolan CD lerden ötürü serial numaralarına ulaşamayan kişiler için oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.

Download ProduKey

>>>>>Windows da GodMode Nasıl Aktifleştirilir

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.