Köpek Yıkama Oyunu

Sevimli dostlarımızı yıkamaya ne dersiniz sevgili arkadaşlar? Kanal d oyunları sayesinde, sevimli dostlarımıza bıcı bıcı yaptıracağız. İsterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte, bu güzel oyunu oynamanız mümkün olacak. Kanal d oyunları olarak size tavsiyemiz; köpeğinizin karakterine göre bu oyunu oynamanız olacak. Çünkü tıpkı insanlar gibi, hayvanların da karakterleri farklılık gösterir sevgili arkadaşlar. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak ve oyunumuzdaki köpek karakterlerinin özelliklerini görmek isteyebilirsiniz. Bu durumda yapacağınız tek şey; oyun sitemizdeki kanal d oyunları bölümünü seçmek olacaktır. Bu bölümü seçtiğiniz zaman karşınıza çıkacak olan köpek seçeneklerinden istediğiniz köpeği bulabilirsiniz. Herkes köpeğini seçtikten sonra da köpekleri yıkayabilirsiniz sevgili arkadaşlar. Kanal d oyunları ekibi olarak sizlere tavsiyemiz; köpekleri yıkarken özel şampuan ve saç kremi kullanmanız. Bu sayede köpeğinize özel bir bakım gerçekleşmiş olur. Bu dediklerimi lütfen ciddiye alın sevgili arkadaşlar. Çünkü minik dostlarımız da tıpkı insan gibiler. Onların da canı var, onların da kalbi var =) hemen temizlik oyunları bölümüne girin ve bu uygulamaya bir göz atın.

Bu arada, saç kremi konusuna açıklık getirmek istiyoruz. Tıpkı uzun saçlı kadın saçı gibi, bazı köpeklerin tüyleri de yıkama sonrası sertleşir. Bu nedenle de, böyle bir durumda yapılacak en mantıklı şey, köpeğiniz için özel saç kremi kullanmak. Kanal d oyunları içerisindeki köpek yıkama oyunu başladığı zaman, ilk olarak köpeğinizi soyun sevgili arkadaşlar. Köpeğinizin tasması, künyesi, kıyafeti, yağmurluğu gibi şeyleri olmasın. Daha sonrasında da ister duş ister se küvet keyfi yapması mümkün olacak. Bu arada unutmadan belirtelim.
Kanal d oyunları içerisinde, isteyen köpekler için jakuzi hizmeti de verilmekte. Kanal d oyunları olarak size tavsiyemiz; köpeğinizin durumuna göre yıkama seçeneklerini belirlemeniz. Örnek olarak, eğer aceleniz varsa sadece duş alabilir. Bol vaktiniz varsa küveti doldurup rahatça yıkanabilir. Tüm bunlar dışında ise, kanal d oyunları içinde kazandığı bir ödül de olabilir. Böyle bir ödülün kazanıldığı durumda ise, jakuzi keyfi yapılmalıdır. Jakuzi sayesinde, hem su dolu bir küvet hem de özel bir masaj hakkı kazanmış olacak.
İyi eğlenceler.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.