İndirme ve Teknoloji Merkezi : Tamindir.com

Bilgisayarımızın temel programlarından  Winrar gibi farklı programları bilgisayarımıza indirdiğimiz ve Türkiye nin en populer program indirme sitelerinden olan tamindir.com 2004 yılından beri Caner Bayraktar liderliğinde profesyonel ekip ile yoluna başarılı bir şekilde devam ediyor. İlk çıktığı döneme göre 2011 yılında geçirdiği yenilenme hareketi ile sadece program indirme özelliği ile değil farklı alanlarda yaptığı faydalı incelemeler ve makaleler ile başarılı bir performans çizmiştir.

Site indirme ve teknoloji merkezi sloganıyla teknoloji dünyasının nabzını tutuyor. Sitede yer alan özel araştırmalar, cep telefonu ve tablet uygulamalar hakkında bilgiler ve yeni çıkan oyunlar hakkındaki incelemeler öne çıkanlar olarak göze çarpmakta.Bunların yanında video kategorisine de göz atmanızı öneririm.İncelemeler, tanıtım videoları ve eğitim videoları oldukça kaliteli.Program arşivi ise oldukça geniş.Hemen hemen tüm alanlarda ilgili program bulabilirsiniz.Müzik İndirmek yada farklı amaçlarda resim düzenleme programları gibi windows uygulamaları arıyorsanız doğru yerdesiniz.

image

Tam İndir ekibi tüm bunların yanında dergi ve forum konusunu da ihmal etmemiş.Ocak ayında ilk sayısını okuyucuları ile ücretsiz buluşturan ekip gayet başarılı bir iş çıkarmış.İsterseniz bu dergiye site üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.Aynı zamanda forum bölümü de dolu dolu içeriğiyle okuyucularını bekliyor.Bir çok konuda sorularınıza yanıt bulabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.

Site bu kadar geniş içeriğinin yanında aldığı başarılarla da adından söz ettiriyor.Şimdiye kadar farklı alanlarda aldığı ödüller :

  2012 Altın Örümcek Bilgi Teknolojileri Kategorisi İkincisi
  2012 Altın Örümcek Bilgi Teknolojileri Kategorisi Halkın Birincisi
  2011 Gelirortakları En Orijinal İçerik Üreten Site Birincilik
  2011 TBD e-Genç İkincilik
  2010 TBD e-Genç Birincilik
  2007 Altın Örümcek Bilgi Teknolojileri Kategorisi Birincilik

Tamindir.com ekibini bu başarılarından ötürü tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

 1. umarım reklamdır
  bir program indirsene tam indirden anasayfayı değiştiren homepage de yanında gönderiyor ve ben bir türlü değiştirmeyi beceremedim. sonunda format attım kurtuldum bir daha tam indirden birşey indirmem
  en berbatı tam indir bence

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. programı kurarken ilgili yeri işaretlemiş olmayasınız.

   Sil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.