Facebook Bildirimler Android Telefonda Nasıl Kapatılır

facebook-bildirim-android-kapat

Android telefonunuzda bir işe konsantre olmuşken alakasız zamanda cep telefonunuza gelen bildirim sanırım bazen can sıkıcı bir hal alıyordur.Böyle bir durumda işe yoğunluğunuzu kaybediyor ve bu bildirimden nefret ediyorsanız facebook tan gelen bu bildirimi kapatabilirsiniz.

Android Telefonunuzda Facebook Bildirimi Kapatın

  1. Facebook uygulamanızı başlatın.
  2. Sol üst köşede yer alan tab butonuna basın
  3. Bu butona bastığınızda açılır menüde hesap menüsünü göreceksiniz.Oraya tıklayın.
  4. Uygulama Ayarlarına gelin
Burada bildirim ayarlarını göreceksiniz.Şu an varsayılan olarak aktif görünen bu işlemi deaktif ederek facebook tan bildirim almayı durdurabilirsiniz.

Bunun yanında sayfada tüm bildirimlerin aktif veya pasif olacağını gösteren sayfayı da göreceksiniz.Burada yorum arkadaş istekleri gibi durumlar için bildirim ayarlarını ayarlayabilirsiniz.
>>>>>Facebook Hesabınıza Bağlanmadan Facebook Bildirimleri Alın
Eğer bildirimi sadece belirli bir arkadaşınız için yapmak istiyorsanız yapmanız gereken facebook uygulamasını çalıştırdığınız arkadaşınızın ismini aratmak ve üzerine gelerek bu arkadaşınız için bildirimleri kapatmak.
Evet telefonunuzda facebook bildirimleri konusunda ne düşünüyorsunuz?Deneyimlerinizi bizlerle paylaşın…

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.