Eskişehir Kaliteli ve Garantili Baymak Servisleri

Türkiye’nin ilk beyaz eşya fabrikası ve yerli markası olan Baymak’ın servis hizmetleri uzman kadrolarca yürütülüyor. Bozulan veya problem çıkaran ürünler için çağrı merkezinin 444 7 404 no’lu telefonunu aramak yeterli oluyor. Hemen gezici ekiplerin anında yönlendirmesi ile vakit kaybı yaşanmadan bozulan eşyaların tamir edilmesi mümkün oluyor. Böylece güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunulmuş oluyor.

Kendi alanında özel teknik servis ilkeleri doğrultusunda teknolojik imkânlarla donatılmış ve eğitimli uzman kadrosu ile çok kısa zamanda bozulan eşyalarınızın tamiri mümkün oluyor. Ayrıca işçilik için veya yedek parça kullanıldı ise her ikisi için bir yıl garanti kapsamına alınıyor. Böylece arıza tekrarlanırsa ücretsiz olarak onarım gerçekleştiriliyor.

Müşteri memnuniyetini baz alan ve gelişen çağın tüm teknolojilerini kullanmak için elemanlarını seferber eden

Baymak Servis Eskişehir, iyi hizmetin daha çok müşteri edinmek ve daha mükemmel olmak için çalışmak olduğunu biliyor. Kalite için değişmek gerektiğini ve bu yolda en iyiye doğru daima ileri gitmesi gerektiğini bilerek çalışıyor. Müşterilerin isteklerini bir emir sayarak hızlı ve güvenli bir şekilde kaliteli hizmet vermek ve problemlerini çözmek için koşuyor. Donanımlı, eğitimli ve güler yüzlü servis elemanları ile sorunlara kalıcı çözümler bulmanın ve bir kez yaşanan problemin bir daha yaşanmaması için önlem almanın ve bunun için daima ileriye doğru bakmanın haklı gururunu taşıyor.

Baymak Servis Eskişehir’in hedefi ve ilkesi müşteri memnuniyetidir. Daha detaylı bilgi için; Baymakservismerkezi.org adresiniz ziyaret ediniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.