Çiçekli Oje

Güneş kendini göstermiş durumda sevgili arkadaşlar. İçinizi ısıtan gün ışığı, cıvıl cıvıl öten kuşlar ve rengarenk çiçekler. Bu görüntünün ne kadar hoş olduğunu tahmin etmek zor değil. Baharın müjdesi niteliğindeki bu durumun insanı mutlu ettiğinin farkındayız. Böyle güzel bir görüntüye yakışan oyunu sizlere sunmak istiyoruz. Oje sürme oyunu içerisindeki oyunumuzun adı “ çiçekli oje”. Renk renk çiçeklerin süslediği oje sürme oyunu, hem eğlenip, hem de keyif alacağınızı düşündüğümüz oyunlarımızdan sadece birisi. Sitemizdeki diğer oyunlardan farklı olarak, oje sürme oyunu içerisinde baharın geldiğini tam kalbinizde hissetmeniz mümkün oluyor. Bahardaki rengarenk çiçekler gibi, oje sürme oyunu içerisindeki çiçekli ojeler sayesinde de içiniz ısınıyor.

makyaj oyunları oyna

Vakit kaybetmeden, hepinizi oje sürme oyunu içerisindeki çiçekli oje oyunu oynamaya bekliyoruz sevgili arkadaşlar. İsterseniz hiç vakit kaybetmeden oyunumuza geçelim. Oje sürme oyunu içerisindeki çiçekli oje oyununda, yapılması gereken ilk şey hangi çiçeği seçeceğinize karar vermeniz. Bu konunun çok önemli olduğunu belirtmemiz gerekli sevgili arkadaşlar. Çünkü oje sürme oyunu ve makyaj oyunları içerisinde seçmiş olduğunuz çiçek, sizin ojede kullanacağınız deseni oluşturmakta. Bu sebeple de, çizimin yapabileceğiniz bir çiçek deseni seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Çiçekli oje oyununda kullanabileceğiniz çiçek desenlerine, oje sürme oyunu içerisindeki çiçek skalasından da bakabilirsiniz. Binlerce sayıdaki çiçek deseninin olduğu oje sürme oyunu, seveceğiniz oyunlarımızdan biri olacaktır. Merak eden arkadaşlarımız için oje sürme oyunu içerisindeki çiçek türlerinden bazıları şu şekilde; gül, papatya, lale, menekşe, orkide… Tek başınıza oynayacağınız gibi, arkadaşlarınızla da birlikte keyifle oynayabileceğiniz oyunumuz sizleri beklemekte. Bize sorarsanız hiç vakit kaybetmeyin sevgili arkadaşlar.

Oje sürme oyunu içerisindeki muhteşem oyunumuza hemen başlayın. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler diliyoruz. Yeni bir oje sürme oyunu bölümünde görüşmek üzere

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.