Advanced System Care Pro 6 Ücretsiz Tam Sürüme Sahip Olun

Firmaların zaman zaman yapmış olduğu kampanyalar sayesinde bazı programlara ücretsiz olarak tam sürümlerine ulaşma imkanımız olmakta.Bildiğiniz gibi Advanced System Care Pro 5 sizlere önceden duyurak bu programı ücretsiz olarak yakalama fırsatını sizlere sunmuştum.Yine aynı programın bir üst versiyonunu Iobit ve Softpedia kullanıcıların ücretsiz kullanımına açmış durumda.
Yeni yılın ilk hediyesini bizlere sunan Iobit ve Softpedia servislerine teşekkür ederek Advanced System Care Pro 6 programına nasıl ücretsiz sahip olabilirsiniz onu sizlerle paylaşıyorum:
advanced-system-care
  • Buradan kampanyanın olduğu servise bağlanın.
  • Email adresinizi yazın ve Get it NOW butonuna tıklayın.Sisitem size programı indireceğiniz linki ve tam sürüm kullanmanız için gereken şifreyi sunacak.
  • Programı indirin ve kurun.Size verilen şifreyi girin.
Advanced System Care Pro 6 programı tam sürüm olarak bilgisayarınızda !!!
Bu kampanya 30 Ocak a kadar geçerli bu yüzden elinizi çabuk tutun.
Bu ve buna benzer kampanyaları ve faydalı ipuçlarına ulaşmak için Ehl-i Blog u takip etmeye devam edin !!!

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

2 yorum:

  1. chip'in saçma tam sürüm çöp proğramlarından biridir diye düşünüyordum fakat gerçekten tam sürümmüş... paylaşım için teşekkürler. :)

    YanıtlaSil
  2. yılardır kulanıoyorum harika bir porogramı şimdi 2013 ü çıkmış ücretli 29 dolara

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.