Sahte Adsense Kazanç Raporlarına Dikkat Edin

Forum sitelerine göz gezdiriyorsanız eğer site alım – satımlarında en önemli etken o sitenin kaliteli içeriğinin yanında adsense gelirleridir.Site sahipleri sattıkları sitelerin “şu kadar” geliri var diye sunup ona göre siteleri için değer biçerler.Yalnız bu sitenin adsense gelirlerini gösterirken hesaplarının şifrelerini vererek gösteremeyeceğine göre en bilindik yol olan adsense sayfasının gelirlerinin olduğu sayfanın fotoğrafını çekip adsense gelirlerini göstermek isterler.

Her hesap ve işlemin fake örneği olduğu gibi bu tür işlemlerinde fake operasyonu olduğunu bildirmek isterim.Nasıl mı?

İlk akla gelen ve kolay yöntem sizin de tahmin ettiğiniz gibi ekran görüntüsünü herhangi bir resim programıyla düzenlemek.

>>>>>Adsense Reklamlarını Yerleştirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İkinci yöntem ise bu işi gerçekten abartmış olan online bir aracı kullanmak:Şöyle ki :

    Buradaki siteye giriş yapın.

    Açılan sayfada adsense hesabınızda göstermek istediğiniz dün ve bugüne ait gelir miktarını girin.Generate cash butonuna basın.İşte karşınızda belirlediğini orandaki adsense gelirinize ait ekran görüntüsü :

Böyle bir yazıyı neden sizlerle paylaştım :

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bu yazıyı bu yöntemi uygulayıp insanları kandırın diye yazmadım.Bu yazımdaki amaç sizleri böyle bir uygulamanın varlığından haberdar etmek ve bu tarz işlere giriştiğinde aklınızın bir köşesinde bu yöntemin olabileceği fikrini getirmek.

Evet bu tür uygulamayla daha önce karşılaştınız mı?Tecrübelerinizi bizlerle paylaşın :

 

>>>>>Blog Yazarak Adsense den Nasıl Para Kazanılır ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.