3D Oyunlar 3D Oyuncu ile Oynanır

3d oyunlara merakınız varsa 3dOyuncu ya göz atmanızı öneririm.Birbirinden güzel 3d Oyunlar bulabileceğiniz 3doyuncu da araba yarışından ada savaşına counter strike dan online savaş oyunlarına kadar bir sürü kategoride oyun bulabilirsiniz.
Her yaş grubuna hitap eden oyunları sitede bulmak mümkün. Üstelik oyunları oynarken yabancılık çekmemeniz adına hangi tuşlarla oynayabileceğiniz ve nasıl oynayabileceğiniz konusunda bilgiler mevcut.
3Doyuncu
Her geçen gün  sitesine sizler için Shockwave ve Unity playerlar ile oynanan oyunlar ekleyen 3DOyuncu online oyun dünyasına yeni bir soluk getireceği kesin.Oyun dünyasına merakınız varsa eminim 3Doyuncunun içerisinde yer alan oyunlar sizi de cezbedecektir.
Gelin he birlikte 3D araba sürme oyununa birlikte bakalım:Oyunda şehirde araç kullanan bir şoförü yönlendireceksiniz. Trafik kurallarına uyarak araç kullanmanız gereken oyunda kırmızı ışıklara dikkat etmeli, yaya geçidinde yavaşlamalı ve dönüşlerde sinyal vermelisiniz.Kısacası yol kenarındaki tabelalar da dahil olmak üzere trafik kurallarına tamamen uymalısınız.
Be zevkli oyunu ve diğer oyunları oynayabilmek için hiç vakit kaybetmeden 3D oyuncu ziyaret etmelisiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.