Twitter da Sizi Kimler Takip Listesinden Çıkarmış

Twitter  düşüncelerinizi binlerce insanla paylaşabileceğiniz ve haberleri de en kısa sürede alabileceğiniz önemli bir servis.Bu sosyal medya servisinde bildiğiniz gibi populerlik takip ettikleriniz ve takipçilerinizle alakalı bir durum.Her gün farklı insanlar tarafından takip ediliyor veya takipten çıkarılıyorsunuzdur.Farklı insanlar tarafından takip edilmekte sıkıntı yok fakat insanlar sizi neden takip listesinden çıkarıyor?Bunun iki sebebi olabilir:Birincisi tweetleriniz artık can sıkıcı hale gelmiştir ve onları ilgilendirmiyordur.İkincisi ise kişiler sizi takip edip sizin de onları takip edeceğiniz düşüncesiyle hareket ederek siz takip ettikten sonra takip listesinden çıkarmak istemiştir.Her iki durum için de sizi takip listesinden çıkaranların kim olduğunu öğrenmek ister miydiniz ?
twitter_unfollow-bulk-tweepi
>>>>>Twitter Kişi Dizin Listesini Duyurdu
Bu yazımızda twitter da sizi kimler unfollow etmiş (takip listesinden çıkarmış) bunları öğrenebileceğimiz servisleri paylaşacağım :
1-ManageFlitter:Twitter hesabınıza erişim izni vererek değişik konularda hesabınzla ilgili bilgilere ulaşabiliyorsunuz.Takip ettiğiniz kaç kişi sizi takip etmiş, kaç kişi herhangi bir profil resmi kullanmamış veya fake hesaba sahip olanlar kimler gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.Servis ingilizce fakat kolay bir şekilde twitter hesabınızla giriş yaparak kolayca halledebilirsiniz.
twitter-unfollow
2-Qwitter
3-Who Unfollowed Me
4-JustUnfollow
5-Unfollowr:Bu servis diğerlerinden farklı olarak herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmeden sadece unfollowr adresini takip etmenizle sizi kimlerin takipten çıkardığını söylüyor.
>>>>>Twitter Profil Sayfanızı Zenginleştirin
Evet yukarıda sizlere birbirinden farklı servisler sundum.Eğer sizleri kim takip listesinden çıkarıyorsa yukarıdaki servisler vasıtasıyla bunları öğrenebilirsiniz .

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

1 yorum:

  1. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için http://followerfilter.com sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik ücretsiz.

    YanıtlaSil

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.