Son Tweetleri Blogunuzda Gösterin

Sosyal medyada oldukça güçlü olan twitter yazılarımızın populerliliğini artırmada önemli bir rol oynamakta.Sitelerimize eklediğimiz tweet ve follow butonları sayesinde ziyaretçilerimiz yazılarımızı paylaşıp bizleri takip ederek sosyal medyada bizlerin güçlü olmasını sağlamakta.Bu anlamda sitemizde tweet ve follow butonları populerliliğimizin artmasında önemli bir rol oynamakta.Peki son tweet leri göstermeye ne derdiniz?
image
>>>>>Twitter da Eski Tweetlerinizi İndirin
Blogunuza ekleyeceğiniz kodlar sayesinde son tweetlerinizi blogunuzda gösterebileceksiniz.Bu sayede okuyucularınızı sohbetinize katarak onlarla iletişiminizi artırabileceksiniz.Ayrıca kendi twitter hesabınızı değil başka bir kişinin de son tweetlerini blogunuzda gösterebilirsiniz.

Twitter Timeline Widget

Evet twitter ın resmi uygulaması sayesinde kendinize yada başkasına ait son tweetleri blogunuzda gösterebileceksiniz.
  • Şimdi twitter hesabınızda giriş yapın ve Ayarla tıklayın.
  • Sol menüden widget tabını seçin .
twitter-widgets
Hemen sağ tarafta yer alan create widget butonuna basın .
Evet bu kısımda son tweetleri gösterebileceğiniz menu sizi karşılayacak.İsterseniz blog listenizdeki kişilierin tweetlerini yayınlar isterseniz kendi tweetlerinizi yayınlarsınız.Aracınızı kendi isteğinize göre yükseklik-arkaplan rengi gibi ayarlamalarını yapın.Tüm ayarlamalarınız tamamsa widgetınızı oluşturun.Sistem size bu widget ı eklemeniz için kodlar verecek.Bu kodları blogunuzda nerede göstermek istiyorsanız o kısıma yapıştırın.
>>>>>Twitter Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır
Sidebar alanı veya yazı sonları son tweetlerinizi göstermek için uygun bir yerleşim olacaktır.Bu widget a blogunuzda yer vermek istiyor musunuz ?

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.