Online Oyun Fenomeni

Milyar sınırını aşmış kullanıcı sayısı ile facebook her geçen gün büyümeye devam eden bir sosyal ağ. Bu büyük başarısını ileriyi gören bir vizyona ve başarılı uygulamalarına borçlu olan Facebook, artık neredeyse yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası durumunda. Her biri diğerinden daha çok tutulan çeşitli yan uygulamalar sayesinde büyüme trendini daha da hızlandırmış durumda.

Facebook’ un en başarılı yan uygulamalarından biri olan Texas Hold’em Poker, dünyada en çok bilinen poker türünü, çok gerçekçi bir biçimde sanal alemde milyonlarca kullanıcısına kabul ettirmiş durumda. Hiç tanışmayan milyonlarca kişiyi, gerçekçi bir atmosferde poker masasına oturtabilen bu uygulama, benzersiz bir poker deneyimini kullanıcılarına başarılı bir şekilde sunuyor.

image

Bu üstün başarısını kullanıcılarının rahatlığını düşünen tasarımına ve kullanıcıların taleplerini göz ardı etmeyerek bu yönde sürekli olarak gelişmesini sürdürmesine borçlu. Ülkemizde de çok tutulan bir online oyun olan Texas Hold’em Poker’ in gördüğü bu yoğun ilgi sebebiyle oluşan Chip ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla bir araya gelen ekibimizle, Türkiye’ nin ilk Chip satış işlemlerini dört yıl önce başlattık.

Başarılı sunumumuz sonucu yoğun bir taleple karşılaşan ekibimizin oluşturduğu web siteleri aracılığı ile ülkemizin en profesyonel ve en çok tercih edilen Chip satışı sitesi haline geldik. Müşterilerimize sunduğumuz çeşitli kampanyalar aracılığı ile en ucuz satış işlemlerini gerçekleştirdiğimiz web sitemiz üzerinden güvenle ve en sağlıklı şekilde Chip alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.