Kişisel Edebiyat Blogu:Redakte.com

Edebiyat alanında yayın yapan çoğu blog sahibi özgün kalamamakta ve sağdan soldan alıntıladığı yazılarla okuyucusunun gözündeki saygınlığı kaybetmektedir. Etkili yazmak ve okuyucuya yeni bir pencere açabilmek edebiyat alanında yayın yapan blogların en temel konusu olmalı.İşte bu anlamda okuyucularına kaleminden dökülenleri sunmaya çalışan kişisel edebiyat blogunu sizlerle buluşturmak istedim.

redakte

Redakte.com yeni açılmış ve edebiyat konularında yayın yapan bir blog.Şu an içerik olarak zengin olmasa da yeni yeni site yazarının duygu ve düşünceleri sitede yer almakta.

Yazar sitede değişik konularda incelemelerde bulunup kişisel düşüncelerinin yer aldığı yazılara yer veriyor.Bu kategorilerin yanında sağlık konusunda da yazıları ile içeriğini zenginleştirmeyi hedefliyor.

Daha faza bilgi ve ayrıntı için siteyi ziyaret ediniz.

http://www.redakte.com

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.