Windows8 Başlangıç Ekranına Benzer Facebook Kapak Resmi Oluşturun

Windows 8  in en önemli özelliklerinden birisi de başlangıç ekranının standart düzenin dışında metro görünümünde olması.Çoğu kullanıcı bu durumdan müzdarip olsa da bence klasik ekrandan uzaklaşıp böyle bir görüntüye ulaşması çok daha şık olmuş.Microsoft da kullanıcıları bu görünüme alıştırmak ve kullanıcılar arasında daha yaygın hale getirmek için bir facebook uygulaması geliştirerek facebook zaman tüneli kapak resmini Windows 8 başlangıç ekranına benzer bir resim koymamıza imkan veriyor.Bu uygulama facebook hesabınıza doğrudan bağlanarak kolay bir şekilde resminizi düzenlemenize imkan vererek kapak fotoğrafını ayarlayabiliyor.

image

>>>>>Facebook Zaman Tüneline Genel Bakış

Bu uygulamayı kullanabilmek için uygulamanın hesabınıza bağlanmasına izin verin.Uygulama arkadaşlarınızın resimlerinden oluşan kapak resmi oluşturacak.Buradaki resimleri ve arkaplan resmini değiştirebilirisiniz.Yalnız resimlerin boyutları ile herhangi bir değişiklik yapamazsınız.

>>>>>Facebook Kapak Resminize Dikkat Edin

Eğer kapak resminizi bu şekilde ayarlamak istiyorsanız uygulamanın anasayfasına giderek kapak resminizi hazırlayabilirsiniz.Unutmadan bu uygulama sadece profil sayfaları için geçerli.Fan sayfaları için maalesef geçerli değil…

Windows 8 cover photo creator

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.