Sharp Servis - 444 7 404

Sharp Servis geniş müşteri ağıyla her yerde kolayca ürünlerini bulabileceğiniz bir markanın yetkili servisidir. Senelerin verdiğin tecrübesiyle siz değerli müşterilerine en iyi sunmaya çalışan bu marka elbette ki yetkili servisini de sileri düşünerek geniş bir ağa yaymıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı bu servis sizlerin ihtiyaçları doğrultusun da en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor. Yılların verdiği tecrübe ve geniş müşteri ağıyla hedeflerine ulaşmaları zor olmasa gerek.

Sharp Servis garanti içinde değişim tamir yedek parça gibi birçok servisin en iyisini sunarken siz değerli müşterilerini düşünüp garantiniz dışında da herhangi bir problem olduğun da cebinizi zarara sokmayan ekonomik fiyatlar ile de servis görevini yerine getirmekten gurur duyacaktır. Size en yakın yetkili servisi öğrenmeniz yeterlidir. Gerisini kaliteli hizmet alacağınız ekonomik fiyatlı servisimize bırakmanız yeterli olacaktır.

 Sharp Servisi ülkenin dört bir yanında hizmet vermektedir. Ürünlerin kalitesi kadar halka hizmet verecek yetkili servisinin de kalitesini temel alıp müşteri memnuniyet odaklı çalışmaları en büyük reklamı olacaktır. http://www.sharpservis.org

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.