Outlook Resmi Android Uygulamasını Indirin

Bildiğiniz gibi yakın zamanda Outlook Microsoft tarafından hotmailin yerine alması amacıyla kullanıcıların hizmetine sunuldu.Bu servise ne kadar ısındınız ne kadar kullandınız bilmiyorum ama eğer ki sık kullananlardansanız resmi olarak android uygulamasını da kullanmak isteyeceksiniz.Bu kapsamda Microsoft Outlook servisinin android uygulamasını duyurdu.Bu uygulamayla hem Hotmail hem de Outlook maillerinizi android işletim sistemli telefonunuzda görüntüleyebileceksiniz.
>>>>>Microsoft Outlook Mail Özellikleri
outlook-android
Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulamayla mail alışverişi yapabileceksiniz.Uygulamayı indirip telefonunuza indirip kurduğunuzda kullanıcı adı, şifre gibi hesap ayarlarınızı yaparak maillerinizi almaya başlayabilirsiniz.
Uygulamanın özellikleri
  • Mail aldığınızda bildirim alabilir
  • Outlook hesabınızda var olan takvim ve kişi ayarlarını kullanabilir
  • Oluşturduğunuz etiket ve klasörleri kullanabilirsiniz.
  • Birden fazla hesabı aynı anda kullanabilirsiniz.

Outlook Uygulamasını Kurun

Ozan Başer

Merhaba ben Ozan Başer. EhliBlog'da ve elbette Ehliforum (Blogculara Özel Forum)'da yazıyorum. Blogger, seo, adsense, sosyal medya ve google ürünleri hakkında faydalı ve kaliteli içeriği okuyucularıma sunmaya çalışıyorum. C#, PHP, Javascript gibi uğraşılarım var. Web ve online teknolojiler ile ilgili birçok konuda fikirlerimi sizlerle paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuza gelecek cevabı takip etmek "beni bilgilendir" kutucuğuna işaretleyebilirsiniz.