Facebook da sıklıkla mesaj alış verişi yapıyorsanız mesajların birikmesi sizin için zamanla problem olabilir.Tabii mesajların da artması  onları birer birer silmek istediğinizde daha fazla vaktinizi alacaktır.Bildiğiniz gibi facebook da mesajların hepsini tek hamlede silme özelliği yok.Size bu noktada yardımcı olacak tüm mesajlarınızı bir kerede silebileceğiniz bir yol olsa çok iyi olacaktır.Peki facebook toplu mesaj silme nasıl yapılır ?

Bu populer sosyal medya aracı mesajları ancak ve ancak birer birer silmenize imkan veriyor.Ne yazık ki bizlere tek tıkla bir çözüm sunmuyor.Fakat Chrome kullanıcıları için tasarlanmış küçük bir eklenti sayesinde facebook da tüm mesajlarınızı tek adımda silebileceksiniz.

Bu eklentiyi Chrome web store dan indirebilirsiniz.Eklentiyi kolay bir şekilde tarayıcınıza ekleyebilirsiniz.

facebook-tum-mesajları-sil

Eklenti kurulduktan sonra Facebook mesajlar kısmına geldiğiniz zaman her bir mesajın yanında X işaretine basarak tek tek silebileceğiniz gibi hemen üst kısımda yer alan Delete All Mesages butonuna basarak hepsini de silebilirsiniz.

Firefox kullanıyorsanız eğer buradan yükleyeceğiniz eklenti ile facebook daki tüm mesajlarınız tek bir hamlede silebilirsiniz…